ტრამპმა კვერცხის ფასების მკვეთრ ზრდაში ბაიდენი დაადანაშაულა და განაცხადა, რომ მან მემკვიდრეობით მიიღო „ეკონომიკური კატასტროფა და ინფლაციის კოშმარი“ და „ყოველდღიურად იბრძვის“, რომ ეს შეცვალოს...
შალვა პაპუაშვილი ესტონეთის, ლატვიისა და ლიეტუვის ხელმძღვანელობას მიმართავს: ჯოჯოხეთში ცალკე ადგილია გადანახული მათთვის, ვინც მეგობარს საკუთარი ტყავის გადასარჩენად გაწირავს
დონალდ ტრამპმა პირდაპირ გააფრთხილა ფედერალური თანამშრომლები, რომ მისთვის წინააღმდეგობის გაწევის შემთხვევაში, დაუყოვნებლივ გათავისუფლდებიან სამუშაოდან
ტრამპმა განაცხადა, რომ ზელენსკისგან წერილი მიიღო, სადაც უკრაინის პრეზიდენტი მოლაპარაკებების მაგიდასთან მიჯდომის სურვილს გამოხატავს
პარლამენტმა „სისხლის სამართლის კოდექსში“ ცვლილება განიხილა, რომელიც სამშობლოს ღალატისთვის სისხლისსამართლებრივი პასუხისმგებლობის დაწესებას ითვალისწინებს
March 4, 2025
პარლამენტმა „მაუწყებლობის შესახებ“ კანონში ცვლილებები განიხილა, რომელიც მაუწყებლობის სტანდარტების რეგულირებას უკავშირდება
ირაკლი კობახიძე: გერმანიის საგარეო საქმეთა სამინისტროს განცხადება მზია ამაღლობელის გათავისუფლების თაობაზე არის ძალიან ღია და უხეში ჩარევა ქართული მართლმსაჯულების დამოუკიდებლობაში
პარლამენტმა პირველი მოსმენით მხარი დაუჭირა ცვლილებებს, რომლის თანახმად, გადაწყვეტილებების მიღებაში არასამთავრობო ორგანიზაციათა მონაწილეობა სავალდებულო აღარ იქნება